SAMSUNG OPEN 2018

16. mednarodno državno prvenstvo obrtnikov in podjetnikov v golfu

V soboto, 2. junija 2018 smo na igrišču golf Livada v M. Toplicah, izvedli  že 16. mednarodno državno prvenstvo obrtnikov in podjetnikov v golfu – SAMSUNG OPEN.

Ekipno med moškimi je zmagala ekipa Modul d.o.o. iz Slovenj Gradca (Šribar Jani in Brezovnik Vladimir), pred ekipo MAP TRADE d.o.o. iz Slovenske Bistrice (Gajšek Ivan, Pečovnik Matjaž in Raušl Bojan) in tretje uvrščeno ekipo OP iz M. Sobote (Avsec Branko, Kous Boštjan in Vereš Ludvik). Rezultati posamezno (bruto moški) so sledeči: prvo mesto je osvojil Jani Šribar - 35 točk, drugo mesto je pripadlo Raušl Bojanu – 29 točk in tretje mesto, Kous Boštjanu – 28 točk. Med ženskami je prvo mesto pripadlo Kampuš Mariji – 20 točk, drugo mesto Žrale Dragani – 16 točk in tretje mesto Darinki Mlinarič – 12 točk. Med neto rezultati je v skupini A (HDCP do 11,4) je prvo mesto osvojil Gajšek Ivan – 36 točk, v skupini B (HDCP 11,5 do 19,9) Brezovnik Vladimir – 40 točk, v skupini C (HDCP 20 do 54) pa Pušnik Leon – 36 točk. V tekmovanju za najdaljši udarec (L11) je bil najboljši Vivoda Dimitrij – 231 m. Najbližji zastavici (L4) je bil Škof Ivan – 192 cm. Turnirja so se udeležili tudi golfisti iz Bosne in Hercegovine, Srbije in Češke. Izvedbo turnirja so finančno podprli sponzorji in donatorji, za kar se jim iskreno zahvaljujemo. Generalni sponzor turnirja je bilo podjetje Tratnjek d.o.o. iz M. Sobote. Ostali sponzorji in donatorji pa so bili: Avto center Andrejek, Miran Andrejek s.p., Toyota Adria d.o.o., Zavarovalnica Sava d.d., Pomurski sejem d.d., Saubermacher – Komunala M. Sobota d.o.o. ter Puklavec Family Wines.